Uniwersalna pomoc - karboksyterapia Łódź

Zabieg przy pomocy CO2!

Wprowadzając pod skórę klienta medyczny dwutlenek węgla jesteśmy dziś w stanie kompleksowo zadbać o Państwa skórę. Procedura to, choć znana już od lat 30-tych XX wieku, nieustannie podlega rozwojowi zorientowanemu zarówno na poprawę skuteczności, jak i komfortu pacjenta podczas terapii. Podstawowym profitem w kosmetologii z profesjonalnie przeprowadzonej karboksyterapii jest trwała poprawa wyglądu i stanu skóry, a więc również jej odmłodzenie. Metoda ta jest atrakcyjna pod względem ceny, gdyż w naszym gabinecie w Łodzi mogą Państwo wypróbować ją już od 99 zł za jedną sesję!

Utrata włosów

Jak działa karboksyterapia?

Najczęściej spotykanymi problemami kosmetologicznymi, na które karboksyterapia działa najefektywniej, są między innymi cellulit, rozstępy, łuszczyca, problemy ze słabymi i wypadającymi włosami, utrata sprężystości skóry, przyspieszone starzenie się cery oraz zmarszczki i miejscowy nadmiar tkanki tłuszczowej. Poddając się tej bezpiecznej i naturalnej dla organizmu procedurze zabiegowej nasi klienci mogą w bardzo łatwy i wygodny sposób zadbać o kondycję skóry całego ciała.

W naszym gabinecie z Łodzi bardzo chętnie wyjaśnimy Państwu wszelkie szczegóły działania i przebiegu terapii oraz uwzględnimy indywidualne potrzeby i wymagania naszych klientów. Podstawą skuteczności tejże metody są następujące fakty medyczne:

  • dzięki zastosowaniu infuzji dwutlenkiem węgla zwiększa się przepływ krwi, a tym samym tlenu i składników odżywczych,
  • pobudzone miejsce rozpoczyna wzmożoną odnowę komórek i produkcję kolagenu odpowiedzialnego za sprężystość skóry,
  • podczas iniekcji, CO2 ulega przemianie w kwas węglowy, który posiada właściwość rozpuszczania tkanki tłuszczowej, a w dłuższej perspektywie prowadzi do usystematyzowania jej gospodarki i wymodelowania miejsca poddanego zabiegowi.